Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horror - Příběh - House

2. 8. 2008

 

 

Vše je psáno jako film

 

House (horror)

 

Úvod

Toto je horo který vypráví o 4 kamarádech kteří si vyjeli na výlet . Samozřejmě věděli že si nejedou jen tak stanovat , ale věděli že lesem stojí starý dům a chtěli ho prozkoumat .Ale teď zase k Hororu .Na výlet jeli Nick : 17 let ,celkem nebojácný  . Nicol : 17 let , bojí se všechno [pavouků,hadů a podobně]a chodí s Lockem  .Lock : 18let, moudrý . Kim : 16 let , chodí s Nickem .

1.Kapitola kemp

´´Nicků´´volala matka na svého syna, když otevírala Nickovým kamarádům .´´Jé ahoj Kim , už mám zabaleno počkej chvíli´´řekl Nick a běžel do svého pokoje si vzít kufr.Po asi 5  minutách sešel ze schodů a táhl sebou svůj malý kufr ,´´rychle Nicku už na nás čekají v autě´´křikla rozčílená Kim na Nicka .Nick už ale vycházel z domu a křikl na matku ať se o něho nebojí a sedal do auta .Nick zavřel dveře a Lock pustil hudbu ,nastartoval motor . Po hodině byli na dálnici ,,Locku zastav ´´řekla Nicol ,protože potřebovala si odskočit ,Nicol vystoupila a šla do pole vykonat svou potřebu . Nicol opět vešla do auta ,  po 3 hodinách Lock ,,zastavíme tady a  přespíme ´´, nicol taky vystoupila a stoupla si vedle Locka ,který vystoupil ….. . Už je podvečer a Nicol s Lockem se jdou projít po lese „Locku tam něco je “ řekla Nicol když spatřila Dům uprostřed lesa , „řekneme to ostatním půjdeme se tam podívat “ řekla Nicol a podívala se na Locka „jo jdeme pro ně aspoň máme co dělat “podíval se na nicol Lock . PO hodině byli všichni u domu a …

2.Kapitola Hlava

´´Locku zaklepej ´´řekla Nicol . Lock zaklepal ale nikdo se neozýval tak vstoupili do onoho záhadného domu ,když otevřel tak všichni oněměli  úžasem viděli tam nábytek z 1 století až po moderní nábytek

Je potřebuji se napít´´řekla Kim ´´Jo celkem mám hlad´´ řekl Nick  ´´proč si myslíte že tu bude Voda a jídlo ???´´ řekla Nicol ´´Lidi přece se nebudeme hádat nebo jo ???´´ .Tak šli všichni do kuchyně Nick jak se předpokládalo otevřel ledničku ,která byla úplně nová .Tak tu ledničku otevřel ´´áááááá jéžiš ´´ zakřičela Nicol a na to omdlela ./všichni najednou / řekli ať Nick zavře ledničku jelikož viděli hlavu která patřila starému muži který měl asi 70 let . Kim se vzala skleničku s poličky nad dřezem a pustila kohoutek a jako by se nestalo z kohoutku tekla krev místo vody Kim skleničku upustila na zem a ta se roztříštila .Nicol se mezí tím sebrala a popadla Kim a Nicka a Lock utíkal sám .všichni utíkali z domu ve kterém byly ,utíkali chodbo kde byly obrazy na kterých byly lidé jak šli na popravu do ohně .

 

3.Kapitola Sny

 

Když vyšli z domu stále utíkali dokuď nedošli k autu a všichni nastoupili a lock se pokoušel nastartoval ale nešlo to tak se šel podívat na motor .´´Né´´ zakřičel Lock ´´co se děje´´ se zeptal z auta Nick .Lock neodpovídal a šel jsi sednout na pařez slunečné odpoledne a 4člená partička si vyjela na výlet .Auto řídil Lock .Když přijížděli na mýtinu klesu Nick rozhodl ,že se utáboří přímo u lesa. Kim rozdělala ohýnek na kterém si měli opéct špekáčky  tak se taky stalo. Když dojedli tak šli všichni spát Nicol a Kim si postavili stan a Lock s Nickem spali pod širákem .příštího rána vstal jako první Nick a zbudil ostatní k snídaní .Hned po snídani šli se podívat na ten opuštěný dům ,když vyšli z lesa uviděli  ten dům . nick vstoupil jako první .Ti vole... / pane bože.... /co to jako má být .../ já se asi  ... / vykřikli všichni najednou jelikož viděli dům ze vnitř a bylo tu všechno jiné než se na první pohled zdálo .Byl tu nábytek z 12 století až  po současné bydlení a zároveň tu bylo tak čisto byl tu utřený  prach . Rozhodli se že se tu trochu porozhlídnou ´´Pojďme do kuchyně  stromu . Nick viděl to co viděl Lock půlka motoru chyběla /ale jak to /co se  stalo/ se ptali všichni .Locka a ten jim odpověděl že to neví ani on .všichni šli do auta jelikož byla už tma . všichni měli sny stejné ale zato úplně jiné

Nickům sen - Rodina

Nick viděl rodinu u večeře v tom tam přišli policajti a řekli tak to je ta čarodějnická  rodina šéfe ano všechny je upalte a jejich kosti hoďte do kádi ve sklepě . První jako šli se upálit rodiče .´´Né tátí mámí ´´ volalo dítě asi to byl chlapec jak viděl Nick .Potom tam šla dívka bylo jí asi 12 nebo tak . A nakonec chlapec a co teď bude říkal si Nick to dítě uteklo do lesa ale.

V tom se Nick probudil byl celý zpocený úplně se třásl ale zbudil Kim která byla vedle něho oba si vyprávěli své sny

Sen Kim - Filip

Viděla jak chlapec utíká do lesa k velkému stromu od ohně u kterého byli lidé kteří za chlapcem utíkali Chlapec se rozhlížel kam se schová když v tom se utíkal schovat do staré kotliny stromu lidé nevěděli kam chlapec utekl ´´Filipe mi si tě najdeme ´´ !!! křičel jeden z nich vypadal jako policista si pomyslela Kim .všichni lidé odešli .

Kim Kim haló kim vstávej říká Nick .......

Lockův sen -hlava a tělo

Johne pojď od té televize jo jo už jdu miláčku Lock viděl starou dámu a starého muže jak sedí u stolu při večeři muž si krají řízek a dává ho do ústa polyká.´´hahaha ´´ se směje stará dáma ´´ co je ??´´ se ptá starý muž .´´Si mrtví Johne Lorde Petrsne ´´ á  se směje stará žena, ´´muž se potácí ke kuchyňské lince bere nůž a zabíjí ženu přímou ranou do srdce vtom tak přijde dospívající muž ´´Filipe prosím choď nás do propasti a vtom se muž zklací k zemi .Filip nad nimi stojí jako kdyby nevěděl co se stalo tak vzal nuž z těla staré ženy a řekl ´´promiň Babi ´´ uřízl  starému muži  hlavu a tu dal do ledničky a těla hodil do propasti jak si přál prarodič . Mezitím Nick a Kim usli a Lock zůstal vzhůru až do rána.

Nicolin sen -Sandra

´´Dobrou tati ´´ říká Sandra ´´ahoj Sandro vyspi se dobře ´´ odpovídá její otec.Sandra se pomalu blíží k posteli svých rodičů s nožem v ruce ´´´á Sandro ne ´´křičí matka hahaha teď si na ředě ty otče !!!!Sandra mé celé ruce od krve a směje se tak nahlas že probudí své mladší bratry ,kteří jsou dvojčata.

ale to už je ráno

4.Kapitola - 1.Obět

Další ráno nikdo neměl chuť na snídani ,jelikož to co viděli bylo příšerné .´´hele lidi co takhle jít do toho domu se ještě podívat ´´řekla Kim no tak jo souhlasili všichni až na Nicol té se na tim něco nezdálo.Nick zaklepal a nic se neozývalo tak vstoupili do onoho záhadného domu !!Chtěli všechno prozkoumat tak šli do 1.poschodí byly tu troje dveře tak vstoupili do těch prvních a jao by se nestalo viděli Dívku která právě odřezovala nějakému dítěti ruce /áááááá  / utíkejte/to je Sandra z mého snu /rychle běžte se schovat ..křičeli .

Kim:se běžela schovat do pokoje v přízemí otevřela a schovala se za pohovku a Sandra se tak hodně třásla až ..... .´´A mám tě ´´ řekla Sandra která byla za Kim ,kim už nic nestačila říct jelikož Sandra jí na ústa přilepila pásku aby nemohla křičet a hned si přinesla kladivo a hřebíky ,aby mohla Kim přitlouci na zeď Kim se do posledních sil prala ale Sandra byla silnější a přeprala Kim . A zatloukla ji hřebíky do ruk aby visela na zdi za ruky .Kim brečela bolestí nikdo jí nemohl pomoc ale , už věděla že umře nevěděla co dělat bála se smrti a no bylo to pro ni příšerně bolestivé.Po deseti minutách to byl její Konec .

Lock :běžel také do přízemí viděl dveře tak je otevřel byly tam schody které končili kdesi tam dole kam se chystal jít rozsvítil světlo a šel po schodech .Když sešel až dolů viděl kádě ta voda byla divná dal do ní prst a ochutnal tu divnou vodu ´´Fuj ´´vyplivl to na zem byla to krev zkusil šáhnout na dno , ale na dně nachmatal něco kulatého tak to vytáhl .Vytáhl lebku a upustil ji na zem a utekl po schodech nahoru ,když v tom někdo zamkl !!!!!A také slyšl  srymocení jako kdyby někdo říkal  "pusť mě ven ".

  Nicol :Nicol utíkala ven z domu co nejdál .Když v tom uviděla auto které přijíždělo na mýtinu k jejich autu .´´odjeďte pryč rychle zachraňte se ´´,  ´´co se děje co se stalo ??´´ Nicol je úplně vyřízená a odpovídá že v domě je holka Sandra a ona zabila dvě malé mimina a své rodiče že ať jim jdou pomoct Sandru zabít ´´cože mi nikoho zabíjet nebudeme !!!!´´.Ale prosím pomožte nám  pomůžeme .´´ Já jsem Dan a to je Julie ´´ odpoví Dan a bere si zbraň .Když doběhnou do domu uvidí Sandru jak stojí na chodbě s krvavými ústy a směje se ´´hahaha kde máte kamarádku ,vidím že máte posily hahaha´´,když v tom Dan vystřelí ze své zbraně na Sandru a Sandra padne mrtvá k zemi .Od jedních dveří se ozývá bušení volání o pomoc tak Julie rychle jde otevřít zamčené dveře a vtom na ni málem spadne Lock .´´"Locku kde jsi byl  ???´´ někdo mě tu .!!!´´ v tom uvidí mrtvou Sandru vedle svých noh´´ vy jste ji´´  najednou řekne zděšeně Lock .´´Neboj už je to v pohodě řekne´´Julie zatím co Dan se dívá do ostatních dveří  ,když v tom z jedných dveří uvidí mrtvolu na stěně přibitou hřebíkama ´´Nicol pojď se sem podívat prosím ´´ řekne Dan .´´Pane bože to je Kim ´´ odpoví Nicol zděšeně .´´Pojďme pryč odsud´´řekne z posledních sil Lock .Tak všichni odešli do auta.

  Nick :Nick utíkal přímo za Nicol ale Nicol se mu v lese ztratila .Když byl přímo na konci lesa uviděl propos tak se šel podívat blíž k ní ,na konci propasti viděl kosti které patřili asi tem lidem z Lockoviho snu tak šel radši ven z lesa.Jakmile vyšel z lesa uviděl auto které bylo opuštěné a byly tam klíčky ,tak nastartoval auto ale neuměl řídit takže to bylo trochu těžší .Když nastartoval auto ,nějak se neuřídil a narazil do stromu to byli jeho poslední vzpomínky na život .

5.Kapitola-Filip

Hned jak Lock ,Dan, Nicol a Julie vyšli z domu šli rovnou k autu ,ale jak zjistili po nějaké době ,že auto bylo na maděru a ležel v něm Nick  ´´Nicku Nicku Nicku ´´volala Nicol z dálky ,když viděla auto .Zatím co Lock s Danem se starali o to jak se odsud dostanou  mezitím Julie zjistila že Nick je už mrtvý .Nicol si sedla vedle Locka a rozbrečela se .´´Nebreč to bude dobrý´´ utěšil Lock Nicol.´´Né to není možný´´ slyšeli od  lesa ´´asi to přichází od domu´´ řekla Julie.´´Jdeme tam Julie´´řekl Dan bez váhání . Julie a  Dan šli jak slíbili ,v lese slyšeli nějaký šum blízko propasti tak se tam šli podívat a viděli jak tam nějaký dospělý muž trhá Sandře ruku a jí ji .Najednou se ten člověk podíval nad sebe a uviděl tam Dana a Julie ale než Julie stačila utéct Filip ji zatáhl za nohu a Julie spadla do propasti  , narazila si hlavu o kámen a omdlela . Dan se prala a také si vzala kámen do ruky  ,jenže nestačila uhnout a Filip jí zabil úderem do hlavy zatím stačil utéct do domu kde se schoval do šatníku ,ale Filip ho nenašel tak se šel zpátky k propasti .Když Filip byl v propasti se Julie s velkou bolestí probrala ´´Né nech mě být ´´ křičela na Filipa Julie ,ale Filip ji chytil za vlasy a bral kámen .S kamenem chtěl Julie praštit do hlavy ,ale Julie uhnula a praštila se o skálu tak skončila ona .Mezitím se Lock stále pokoušel utěšit Nicol a vtom tak za nimi vtrhl  Dan ´´Julie ona ´´ řekl udýchaný Dan ´´´panebože co teď ´´ řekla Nicol s uslzenými oči´´ pojďme do toho domu třeba tam něco najdeme´´ řek Lock  .Tak všichni šli Lock byl úplně vepředu a Nicol šla raději po zadu ,když přišli k domu tak Dan se šel podívat do kuchyně s Nicol zatímco Lock se šel podívat na mrtvolu Sandry ,ale nebyla tam !!! ´´Dane ,nicol ´´ zavolal Lock a vše jim ukázal kde by mohla být ,ale Nicol uviděla krvavou stopu na podlaze tak šla podél ní až narazila na dveře ´´Locku pojď sem ´´ řekla Nicol . Když  přišel Lock tak řekl Nicol ať ustoupí Lock otevřel dveře ,ale jak je pootevřel střelil mu někdo šíp přímo do krku ´´Lockůů´´zakřičela  Nicol a sklonila se k němu ´´Locku neumírej´´řekla s posledních sil Nicol a přímo před ní přistál šíp .Nicol se otočila a uviděla před sebou Dana ´´Dane co to ty ?´´  řekla třesoucí se Nicol ´´jo to já ´´  řekl s chraplavým hlasem Dan ,ale Dan slyšel za sebou klapání bot tak se otočil a uviděl Filipa s kuchyňským nožem .Filip se pomalu blížil k Danovi a zabodl ho ´´co chceš ??  se zeptala Nicol Filipa ´´neboj to nic ´´, já jsem zabil jen Julie ale ostatní zabila Sandra.

6.Kapitola –Odjezd

´´Nemohu tomu uvěřit jak to že a proč si zabil Julie ´´,řekla Nicol ´´Ona se bránila a zabila by mě kdybych jí nezabil já ´´řekl Filip .Po nějakém čase oba vyšli ven a šli k cestě se podívat ,jestli nejede nějaké auto a měli štěstí právě kolem projížděl autobus Filip okamžitě běžel na cestu a stopoval Nicol se k němu přidala.Autobus okamžitě zastavil a ´´hele lidi v takhle zakrváceným oblečením mi sem nepudete ´´řekl řidič autobusu,ani Nicol a Filip si doteď neuvědomili že na sobě mají krev ,´´počkejte nezavírejte mi vám musíme něco říct´´křikl Dan na řidiče autobusu a všechno mu s Nicol řekli .Nakonec  řidič vzal Nicol a Filipa zadarmo .Nicol s Filipem si sedli vedle sebe a začli se líbat ….

 

 

 

7.kapitola Sklep      

Filip a Sára mají syna jamese jen záběr na něj v kleci .                          

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář